Uroczystość 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości na krośnieńskim Rynku uświetniła Kompania Honorowa Strzelców Podhalańskich, Harcerze Hufca ZHP Krosno, poczty sztandarowe oraz Miejska Górnicza Orkiestra Dęta. Zapraszamy na fotorelację Radosława Sowińskiego.
red.


.jpg)






.jpg)