W słoneczny piątkowy poranek w Rymanowie Zdroju na ul. Zdrojowej zawitał Mobilny Pobór Krwi z RCKiK Rzeszów (potocznie zwany krwiobusem) wraz z przedstawicielami DKMS, dzięki czemu ochotnicy mogli zarówno honorowo oddać krew jak i zarejestrować się jako Potencjalni Dawcy Szpiku.




red. Patrycja Barna fot. Rafał Zarzyczny


.jpg)






.jpg)