W minioną niedzielę (20.05) na Stadionie Lekkoatletycznym MOSiR w Krośnie odbył się Piknik Charytatywny na rzecz krośnieńskiego hospicjum a wraz z nim II Bieg Dobroczynny dla dorosłych i dla dzieci na różnych dystansach oraz marsz Nordic Walking.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)