Na wjeździe na ul. Zjazdową oraz na ul. Piłsudskiego przy głównej Poczcie ustawiono znaki zakazu wjazdu motocykli B-4. Znaki dotyczą wszystkich motocyklistów, również tych, którzy mieszkają na starówce. Miejmy nadzieję, że za niedługo urzędnicy do obecnego znaku dołączą również informację, że nie dotyczy to mieszkańców starówki.
red.


.jpg)






.jpg)