W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Wiadomo, że z nieszczelnego komina, gdzie powstał pożar sadzy, dym rozprzestrzenił się na cały budynek.


Strażacy wygaslili płonącą sadzę i oddymili pomieszczenia. Na szczęście straty nie są duże.

Na miejscu działania prowadziły zastępy:
- JRG Krosno (Scania, Renault)
- OSP Głowienka (Star)

red. fot. OSP Głowienka



.jpg)






.jpg)