Około 2500 motocyklistów odwiedziło pustelnię w Trzcianie, gdzie odbyło się tradycyjne Beskidzkie Zakończenie Sezonu Motocyklowego. Prócz tradycyjnej mszy i spotkań wśród przyjaciół odbyły się również oświadczyny. Zapraszamy na krótką fotorealcję przygotowaną przez strażaków z OSP Tylawa.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)