W sobotę (31.08) na terenie kopalni ropy naftowej i gazu ziemnego w Jaszczwi odbyły się ćwiczenia zgrywające jednostki OSP z gminy Jedlicze.


Ćwiczenia miały na celu poprawę komunikacji między jednostkami, integrację strażaków podczas działań ratowniczo - gaśniczych oraz zapoznanie się ze sprzętem, którym dysponują strażacy.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji poniżej.
red. fot. Radosław Sowiński


.jpg)






.jpg)