Policjanci pracowali na ul. Podkarpackiej w Krośnie, gdzie po godzinie 12. doszło do wymuszenia pierwszeństwa. Kierująca Chevrolettem, która wyjeżdżała ze stacji paliw, natomiast kierowca dostawczego MANa, który jechał w kierunku Jasła wykonywał manwer zmiany pasa.

W wyniku kolizji wystąpiły niewielkie utrudnienia na ul. Podkarpackiej. Na szczęście nikt nie potrzebował pomocy medycznej.


red. fot. Rafał Szubrycht


.jpg)






.jpg)