Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 12:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyprzedzał na przejściu dla pieszych i przekroczył prędkość. Był pijany

Policjanci z krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego oplem w Iwoniczu. 27-latek przekroczył dozwoloną prędkość oraz wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Podczas kontroli stanu trzeźwości okazało się, że ma około 1,3 promila alkoholu w organizmie.
Wyprzedzał na przejściu dla pieszych i przekroczył prędkość. Był pijany
fot. Krosno112.pl

Wczoraj (8.04) około godz. 22, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy prowadzili pomiar prędkości na ulicy Floriańskiej w Iwoniczu. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego oplem, który o 35 km/h przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość oraz wyprzedzał na przejściu dla pieszych.

Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że siedzący za kierownicą opla 27-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, ma około 1,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 27-latkowi, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

red. KMP Krosno


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama
  
Reklama