W ramach szkolenia doskonalono techniki podejmowania osób poszkodowanych. W ćwiczeniach uczestniczyły sekcje ratownictwa wodnego JRG Sanok, JRG Brzozów oraz ratownicy Bieszczadzkiego WOPR.

- Przestrzegamy przed wchodzeniem na lód, który wraz z coraz cieplejszymi dniami staje się bardziej kruchy i niebezpieczny - apelują ratownicy WOPR.

red. fot. Bieszczadzkie WOPR


.jpg)






.jpg)