Od czwartku (16.11.2017r.) zamknięta została piesza kładka nad Lubatówka łącząca ul. Wyszyńskiego z ul. Traugutta. Urząd Miasta informuje, że kładka wymaga prac remontowych a w chwili obecnej przygotowywany jest przetarg na opracowanie koncepcji.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)