Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 09:39
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kabriolet uderzył w przepust w Chorkówce. Kierowca otrzymał mandat

We wtorek 23 czerwca około godziny 23 w Chorkówce na drodze powiatowej doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego marki Mazda. Kabriolet wypadł z jezdni, wjechał do rowu, a następnie uderzył w przepust drogowy. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, osoby podróżujące pojazdem nie odniosły obrażeń.
Kabriolet uderzył w przepust w Chorkówce. Kierowca otrzymał mandat

Autor: krosno112.pl

Przyczyną było niedostosowanie prędkości

Jak poinformował nas st. post. Adrian Kuźniar, zastępca rzecznika prasowego krośnieńskiej policji, kierujący Mazdą nie dostosował prędkości do warunków ruchu. To doprowadziło do utraty panowania nad pojazdem, zjazdu do rowu i uderzenia w przepust. Okoliczności zdarzenia zostały wyjaśnione na miejscu.

Kierowca był trzeźwy

Policja przekazała, że kierujący był trzeźwy. W wyniku kolizji nikt nie wymagał pomocy medycznej, ponieważ osoby znajdujące się w pojeździe nie doznały żadnych obrażeń. Funkcjonariusze zakończyli interwencję ukaraniem kierowcy mandatem karnym.

Apel o ostrożność na drogach

To kolejne zdarzenie pokazujące, jak istotne jest zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Nawet jeśli finał kolizji nie przynosi obrażeń, skutki utraty panowania nad pojazdem mogą być poważne zarówno dla uczestników ruchu, jak i infrastruktury drogowej.

Wtorkowa kolizja w Chorkówce zakończyła się bez osób poszkodowanych, jednak przebieg zdarzenia stanowi wyraźne przypomnienie, że chwila nieuwagi lub zbyt szybka jazda mogą doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji.



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama
  
Reklama