W piątek 29 stycznia samochody przyjechały do Krosna wprost z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Komenda jako darowiznę przekazała kilkunastoletnie samochody na cele dydaktyczne.

Cztery Ople, jedno Renault i jeden Mercedes w piątkowe popołudnie pojawiło się na parkingu przy Zespole Szkół Ponadgminazjalnych nr 3 w Krośnie.

Szkoła cały czas się rozwija i zaprasza w swoje progi gimnazjalistów.

Ciekawostką jest Mercedes, który jeździł wcześniej w Centralnym Biurze Śledczym.


red. | fot. Pomoc Drogowa Gex-Hol


.jpg)






.jpg)