Na profilu czytamy:
"W nawiązaniu do bulwersującej sprawy zniszczenia klombów przez nieodpowiedzialnych młodych ludzi poruszających się quadem informujemy, że sprawcy tych niechlubnych działań zostali ustaleni wskutek działań Policji z Iwonicza – Zdroju. Funkcjonariuszom składamy gorące podziękowania za sprawnie przeprowadzone działania i ustalenie winnych w ciągu kilku godzin od przekazania im materiałów z monitoringu.
Informujemy również, że dzisiaj tj. 19 października ustalono warunki zawarcia ugody ze sprawcami wykroczenia w zakresie poniesionych przez Gminę strat. Podczas „nocnej przejażdżki” zostało zniszczone 733 sadzonki różnych kwiatów. Naprawienie szkód pociągnie za sobą konieczność wydatkowania sporej kwoty, którą zostaną obciążeni sprawcy całego zdarzenia."

red.


.jpg)






.jpg)