Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 19:48
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Reklama
Jak będą wyglądać miasta przyszłości? Konferencja Smart City w Krośnie
Jak będą wyglądać miasta przyszłości? Konferencja Smart City w Krośnie
W Krośnie trwa Karpacka Konferencja Naukowo-Techniczna "Smart City – technologie i wyzwania". Wydarzenie skupia się na roli nowoczesnych technologii, bezpieczeństwie mieszkańców oraz rozwoju współczesnych miast. 24.04.2026 10:22
Wojewódzkie manewry "LESKO 2026" w Żernicy Wyżnej
Wojewódzkie manewry "LESKO 2026" w Żernicy Wyżnej
W czwartek, na terenie powiatu leskiego odbyły się wojewódzkie manewry jednostek PSP i OSP. Głównym tematem ćwiczeń było gaszenie pożaru lasu i dostarczanie wody metodą przetłaczania na duże odległości. 24.04.2026 09:41
Nowy sprzęt dla jednostek OSP w Gminie Jedlicze za prawie 123 tys. zł
Nowy sprzęt dla jednostek OSP w Gminie Jedlicze za prawie 123 tys. zł
Gmina Jedlicze, realizując zadania wynikające z przepisów ustawy o ochotniczych strażach pożarnych, zakupiła specjalistyczny sprzęt oraz wyposażenie dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na jej terenie. Inwestycja ta ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa strażaków ratowników oraz podniesienie skuteczności prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych. 24.04.2026 08:39
Historyczny sukces krośnieńskich cheerleaderek. Brązowy medal mistrzostw świata w Orlando
Historyczny sukces krośnieńskich cheerleaderek. Brązowy medal mistrzostw świata w Orlando
Zawodniczki z krośnieńskiej Akademii Cortiva Fragolin Cheerleaders wspólnie z tworzącą polską kadrę drużyną Sparta Cheer Elite zdobyły trzecie miejsce podczas Mistrzostw Świata w Cheerleadingu Sportowym, które odbyły się w Orlando w Stanach Zjednoczonych. To jedno z największych osiągnięć w historii krośnieńskiego cheerleadingu. 24.04.2026 07:21
Normobaria Rymanów-Zdrój. Coraz więcej osób wybiera to miejsce
Normobaria Rymanów-Zdrój. Coraz więcej osób wybiera to miejsce
Normobaria Rymanów-Zdrój działa już od ponad 7 lat i z roku na rok przyciąga coraz więcej osób z naszych okolic, które regularnie tu wracają i polecają to miejsce znajomym. Co sprawia, że tak przyciąga? 24.04.2026 00:00
Docenili tych, którzy zmieniają region. Gala "Osobowość Roku 2025" w Iwoniczu [ZDJĘCIA]
Docenili tych, którzy zmieniają region. Gala "Osobowość Roku 2025" w Iwoniczu [ZDJĘCIA]
W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu odbyła się dziś (23 kwietnia) uroczysta gala „Osobowość Roku 2025”, podczas której wyróżniono osoby szczególnie zaangażowane w rozwój regionu – zarówno w obszarze społecznym, naukowym, jak i gospodarczym. 23.04.2026 19:10
W takim stanie Mostostal Warszawa pozostawił budowę S19 Domaradz - Krosno [DRON]
W takim stanie Mostostal Warszawa pozostawił budowę S19 Domaradz - Krosno [DRON]
Tuż przed Wielkanocą, 2 kwietnia generalny wykonawca – Mostostal Warszawa S.A. – opuścił plac budowy odcinka drogi ekspresowej S19 Domaradz - Krosno. Opublikowano dokumentację fotograficzną z drona, która pokazuje faktyczny stan inwestycji po wstrzymaniu prac. 23.04.2026 18:07
Krosno zielarską stolicą Polski. XII Konferencja Zielarska w PANS
Krosno zielarską stolicą Polski. XII Konferencja Zielarska w PANS
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie po raz kolejny stała się miejscem spotkania świata nauki, praktyki i pasjonatów zielarstwa. XII Konferencja Zielarska zgromadziła ekspertów i studentów z całej Polski, którzy dyskutowali o przyszłości tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny. 23.04.2026 16:28
Jedlicze uczciło pamięć kapitana Stanisława Betleja
Jedlicze uczciło pamięć kapitana Stanisława Betleja
Na cmentarzu w Jedliczu odbyły się dzisiaj (23 kwietnia) uroczyste obchody 81. rocznicy śmierci kapitana Stanisława Betleja. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli władz samorządowych, rodziny bohatera, delegacje instytucji oraz mieszkańców, którzy wspólnie oddali hołd żołnierzowi pozostającemu symbolem wierności Ojczyźnie. 23.04.2026 15:37
Dzień Ziemi w Bóbrce. Młodzież z krośnieńskiej Naftówki m.in. posadziła drzewa
Dzień Ziemi w Bóbrce. Młodzież z krośnieńskiej Naftówki m.in. posadziła drzewa
W obchodzony 22 kwietnia Dzień Ziemi pracownicy Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce zorganizowali wyjątkową inicjatywę ekologiczną, do której włączyła się młodzież z krośnieńskiej „Naftówki”. Wspólna akcja była nie tylko okazją do uczczenia tego międzynarodowego święta, ale także do praktycznej lekcji troski o środowisko naturalne. 23.04.2026 14:36
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
Reklama