Na miejsce jako pierwsi dotarli strażacy z miejscowej jednostki OSP KSRG Kombornia (GBA Volvo), którzy po rozpoznaniu sytuacji stwierdzili, że do zadymienia w budynku przyczynił się pożar sadzy w kominie. Sytuacja została szybko opanowana, a na miejsce pożaru dotarła jeszcze sekcja gaśnicza z JRG Krosno (GCBARt Scania, GCBA Renault).

Strażacy po wygaszeniu pieca, oddymili budynek. W pożarze nikt nie ucierpiał, nie było też większych strat.


red., fot. Krosno112.pl



.jpg)






.jpg)