Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej wskutek niezachowania ostrożności przez wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej motocyklistę. Kierujący jednośladem uderzył w jadącego w kierunku dworca busa.
W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Kierowcy poruszający się ulicą Tysiąclecia musieli liczyć się z drobnymi utrudnieniami. 
red.
fot. Czytelnik



.jpg)






.jpg)