Niegroźnie ranna została kobieta.
- 44-letni kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z chevroletem. Pasażerka chevroleta została przewieziona do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi - mówi asp. szt. Paweł Buczyński z KMP Krosno.


red.
fot. Anna Płoucha



.jpg)






.jpg)