Policjanci WRD KMP Krosno oraz strażacy JRG Krosno i OSP Łężany prowadzili działania na DK19 w Łężanach, gdzie doszło do zderzenia busa z osobówką.

Kierująca busem wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym kierowcy osobówki. W busie prócz kierującej znajdowało się kilku pasażerów, w osobówce podróżowało dwie osoby. Na szczęście nikt nie potrzebował opieki medycznej.

Na czas prowadzonych działań DK19 była częściowo nieprzejezdna.

red. fot. Maciej Drzyzga



.jpg)






.jpg)