- Dziękujemy wszystkim druhom za czynne zaangażowanie się w odrestaurowanie naszego zabytkowego wozu strażackiego. W tym miejscu dziękujemy również Pani Wójt Dorocie Chilik za pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku o wybudowanie wiaty, która będzie chronić wóz przed czynnikami atmosferycznymi - podziękowania złożyli szefowie OSP Wrocanka.




red. fot. OSP Wrocanka


.jpg)






.jpg)