W sobotę, 20 lipca kilkadziesiąt osób zgłosiło się do krwiobusa, który stanął przy stadionie sportowym w Odrzykoniu. Inicjatorem akcji krwiodawstwa pt. "SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU" jest wójt Gminy Wojaszówka Sławomir Stefański oraz Polski Czerwony Krzyż w Krośnie. Wieczorem odbędzie się Piknik Rodzinny Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)