Trasa o długości niemal 7 km wiodła od skałek pod Zamkiem Kamieniec, ścieżką edukacyjną, a następnie szlakiem na Królewską Górę. Z Królewskiej Góry uczestnicy zbiegli z powrotem na ścieżkę edukacyjną oraz ostatni podbieg aby finiszować na dziedzińcu Zamku.

Na mecie zawodnicy mogli posilić się pyszną regeneracyjną zupą od Posmakuj Krosno. Krzysztof Gajdziński - wręczył upominki od Eurogym oraz dyplomy.

Gratulujemy organizatorom i uczestnikom Krosno Biega pięknego sezonu. Do zobaczenia za rok!
KLIKNIJ, aby sprawdzić wyniki w kategorii BIEG na stronie ogranizatora.
KLIKNIJ, aby sprawdzić wyniki w kategorii NORDIC WALKING na stronie ogranizatora.

Więcej zdjęć w galerii poniżej.
red., Krosno Biega


.jpg)






.jpg)