W miniony weekend sierpnia (26-27.08) DMP Driftingowe Mistrzostwa Polski gościły na węgierskim torze RabócsiRing Máriapócs podczas festiwalu motoryzacyjnego Trackwood Drift Festival.

Była to kolejna, 4 Runda DMP. LO-STARK Drift Team reprezentował Kamil Lorenc,który zajął 5 lokatę w DMP, klasy Challange. W klasyfikacji generalnej po 4 rundach DMP zajmuje 5 miejsce!

- Były to jedne z najlepszych zawodów driftingowych w jakich dotychczas braliśmy udział - relacjonuje ekipa LO-STARK.

Już niedługo Team weźmie udział w kolejnej rundzie DMP w Słomczynie. Brawo!

red., lo-stark
fot. Krzysztof Klimek


.jpg)






.jpg)