Podczas tegorocznych Dni Jedlicza na scenie ustawionej na stadionie Nafty Splast wystąpili: Sunrise, Foryś Band, Jacek Dewódzki & Rewolucja, zespół ENEJ, Kamil Kevin Suski, Groovinscy, Rompey, kapela Roy oraz Czadomen. Zapraszamy do fotorelacji portalu jedlicze.org.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)