Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 12:45
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rowerzysta ukarany mandatem po tym jak wjechał w samochód na Zręcińskiej

W czwartek 25 czerwca około godziny 8 na ulicy Zręcińskiej w Krośnie doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.
Rowerzysta ukarany mandatem po tym jak wjechał w samochód na Zręcińskiej

Autor: krosno112.pl

Do działań skierowano medyków SPPR Krosno, strażaków z JRG Krosno oraz policjantów WRD KMP Krosno. 

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, wiadomo, że do zdarzenia doszło na wjeździe na drogę serwisową. Rowerzyście udzielana jest pomoc medyczna. Został przetransportowany do szpitala.

AKTUALIZACJA:

- Rowerzysta wymusił pierwszeństwo na prawidłowo poruszającym się pojeździe marki Volkswagen, w wyniku czego doszło do zdarzenia drogowego. Rowerzysta doznał lekkich obrażeń w postaci stłuczeń. Obydwaj kierujący byli trzeźwi, rowerzysta został ukarany mandatem karnym - mówi st. post. Adrian Kuźniar z krośnieńskiej policji. 



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama
  
Reklama