Uwaga Kierowcy! W piątek 11 listopada w godzinach 10.00 – 13.00 możliwość wjazdu na teren starego miasta będzie ograniczona. Na czas obchodów Narodowego Święta Niepodległości z ruchu zostanie wyłączona ul. H. Sienkiewicza i płyta rynku.
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)