- Z wielkim żalem informujemy że odszedł na wieczną służbę, nasz dh Edward Bargiel. Były prezes Zarządu OSP Pustyny, oraz wiceprezes ZOG ZOSP RP w Krościenku Wyżnym. Miał 62 lata - poinformowali pogrążeni w smutku strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pustynach - Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Druh Edward Bargiel był Prezesem OSP Pustyny w latach 1993 - 2002. Był również delegatem krajowym na zjazdy OSP. Za wieloletnią działalność społeczną został odznaczony licznymi odznaczeniami i medalami strażackimi.

red.


.jpg)






.jpg)