W czwartek 26 grudnia o godzinie 10:00 odbyła się XXXIII sesja Rady Miejskiej w Iwoniczu-Zdroju. Głównym tematem sesji było przyjęcie uchwały budżetowej na 2017 rok, w myśl której przeznacza się 1,375 mln zł na budowę nowej remizy w Iwoniczu. Po kilkugodzinnych obradach projekt został przyjęty przez radnych większością głosów.

Wstępnym miejscem budowy nowej remizy jest plac zieleni sąsiadujący z poprzednią remizą i domem ludowym.

Gratulujemy strażakom z OSP KSRG Iwonicz i czekamy na relację z budowy nowej remizy.

O projekcie nowej remizy można przeczytać w artykule: Znamy projekt nowego budynku OSP Iwonicz.

red. | fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl


.jpg)






.jpg)