Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muzeum w Bóbrce można wesprzeć punktami VITAY. Każde 2 tysiące to 10 złotych

Klienci Orlenu, którzy uczestniczą w programie VITAY mogą przekazać zebrane punkty na rzecz Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce. Tym samym wesprzeć działalność muzeum.
Muzeum w Bóbrce można wesprzeć punktami VITAY. Każde 2 tysiące to 10 złotych

Uczestnicząc w oferowanym przez spółkę Orlen programie lojalnościowym VITAY otrzymuje się punkty za tankowanie i zakupy na stacjach. Otrzymane w ten sposób punkty można wymienić na cenne przedmioty, m.in. wyposażenie domu, w tym sprzęt AGD i RTV, sprzęt sportowy, prezent dla dziecka. Są także kupony zniżkowe do sklepów i wiele innych bardzo atrakcyjnych nagród.

Dzięki zebranym punktom można też wesprzeć charytatywne działania Fundacji ORLEN.

Od 1 lipca w katalogu VITAY, w zakładce "Fundacja ORLEN" (TUTAJ), udostępniono możliwość przekazywania punktów na rzecz Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

- Za każde 2 000 punktów VITAY, które zostaną przekazane na ten cel, Fundacja ORLEN przekaże 10 zł na rzecz naszej Fundacji, której celem jest dbanie o dziedzictwo pierwszego na świecie przedsiębiorstwa naftowego, gdzie do dziś wydobywane jest czarne złoto - informuje Magdalena Kopacz, prezes Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

Celem istnienia Fundacji Bóbrka jest przede wszystkim zachowanie i udostępnianie unikatowych obiektów technicznych pochodzących z XIX i XX wieku, w tym oryginalnych urządzeń, przedmiotów i budynków związanych z przemysłem naftowym, gazowniczym i rafineryjnym.

Fundacja popularyzuje też Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, lokowane na terenie najstarszej czynnej kopalni ropy naftowej na świecie. Bobrzeckie muzeum ma niezwykle atrakcyjną turystycznie formę a oprócz muzealnych ekspozycji, można w nim zobaczyć najbardziej wartościowe i co najważniejsze oryginalne budynki i urządzenia dokumentujące narodziny i rozwój polskiego, jak i światowego przemysłu naftowego.

Autor: tom


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ