Kierująca toyota wyjeżdżając ze stacji paliw włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu peugeotem w wyniku czego doszło do kolizji obu pojazdów. By nie wprowadzań utrudnień w ruchu pojazdy zjechały na pobocze.

Nikt nie został poszkodowany.

Na miejscu pracował patrol WRD KMP Krosno.

Krosno112.pl


.jpg)






.jpg)