Do zdarzenia doszło tuż przed przejściem dla pieszych na ul. Podkarpackiej na pasie w kierunku Sanoka. W zderzeniu brały udział samochody marek: renault, ford oraz volkswagen. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury.

Poszkodowani zostali dwaj policjanci, którzy zostali przewiezieni do szpitala.

Ruch odbywał się wahadłowo pasem w stronę Jasła.

Na miejscu działają strażacy JRG Krosno, OSP Krosno-Suchodół, zespoły ratownictwa medycznego SPPR Krosno, patrole policji, prokuratura.



Krosno112.pl


.jpg)






.jpg)