Do zdarzenia doszło w środę 4 maja około godziny 11:30. Kierujący samochodem marki polonez najechał na tył opla. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba podróżująca oplem, która została przewieziona do szpitala.

Na miejscu działania prowadzili strażacy z JRG Krosno, OSP KSRG Jaszczew, ratownicy medyczni oraz policjanci KP Jedlicze.


Krosno112.pl


.jpg)






.jpg)