Po przyjeździe na miejsce zdarzenia dwóch zastępów z JRG Krosno oraz OSP Moderówka, w pojeździe, ani w jego pobliżu nie odnaleziono żadnych osób, które mogłyby nim podróżować. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator w pojeździe. Nie stwierdzono wycieków płynów eksploatacyjnych z seata.
AKTUALIZACJA - poniedziałek 3.01.22:
- Wczoraj przed godz. 22 w Moderówce doszło do zdarzenia drogowego. We wnętrzu porzuconego w przydrożnym rowie seata, nie było kierującego, jak również żadnych pasażerów. Policjanci wstępnie ustalili, że kierującym mógł być 38-letni mieszkaniec gm. Wojaszówka, który przed przyjazdem służb oddalił się z miejsca zdarzenia. Mężczyzna podróżował sam. Po godz. 23, policjanci zatrzymali podejrzewanego o uczestnictwo w kolizji 38-latka. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie. Policjanci z Jedlicza wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. - mówi asp. szt. Paweł Buczyński z KMP Krosno.



Krosno112.pl
Zdjęcia: OSP Moderówka i Krosno112.pl

![? Moderówka. Seat w rowie, brak kierowcy i pasażerów [AKTUALIZACJA: Kierowca w areszcie!] ? Moderówka. Seat w rowie, brak kierowcy i pasażerów [AKTUALIZACJA: Kierowca w areszcie!]](https://static2.krosno112.pl/data/articles/xl-moderowka-seat-w-rowie-brak-kierowcy-i-pasazerow-aktualizacja-kierowca-w-areszcie-1690576056.jpg)
.jpg)






.jpg)