W Jedliczu odbył się XIII Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP, podczas którego podsumowano mijającą kadencję oraz wybrano nowe władze Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP. Spotkanie było ważnym momentem dla środowiska ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy, wyznaczającym kierunki dalszej współpracy i działań na rzecz lokalnego systemu ochrony przeciwpożarowej.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)