W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie odbyło się uroczyste podsumowanie XV Konkursu Plastycznego „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Wydarzenie od lat zachęca dzieci i młodzież do promowania zasad bezpiecznego poruszania się po drogach poprzez twórczość artystyczną.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)