Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle pełnili wspólną służbę z policjantami z Republiki Słowackiej. Celem działań była nie tylko bieżąca współpraca na drodze, ale również wymiana doświadczeń i spostrzeżeń związanych z codzienną służbą w obu krajach.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)