22 czerwca 2026 roku w Urzędzie Gminy Jedlicze wręczono akty powierzenia stanowisk dyrektorskich w trzech lokalnych placówkach oświatowych. Burmistrz Wojciech Tomkiewicz powierzył funkcje doświadczonym pedagogom, stawiając na ciągłość i rozwój szkół oraz przedszkola.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)