W czwartek (5.10) na głównej ulicy Leska nie znani agresorzy ostrzelali samochód, zaatakowali kierowcę nożem oraz wybili szybę. Policjantom zajęło kilka godzin, aby dotrzeć do sprawców zdarzenia. Wobec dwóch sprawców sąd zastosował środek zapobiegawczy, jakim jest tymczasowy areszt.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)