Nagrody wręczyły Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik wraz z Zastępcą Wójta Gminy Magdaleną Hec-Mrozek.

Wyniki konkursu:
- 1 miejsce zdobyła rzeźba Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Wrocanka - zdobywając 627 głosów

- 2 miejsce zajął Hubert Sieniawski z Zalesia, który otrzymał 517 głosów

- 3 miejsce zdobył Milan Kuryła z Łężan otrzymując 320 głosów

Dodatkowo Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik wraz z Zastępcą Wójta Gminy Magdalena Hec-Mrozek przyznały dwa wyróżnienia dla prac: Martyny, Kamila i Wioletty Wołtoszów oraz Darii Kandefer.

- Dziękujemy wszystkim za udział w tym konkursie. Wykonanie rzeźby ze śniegu nie jest proste i wymaga dużej pracy i wyobraźni, którą wykazali się uczestnicy naszego konkursu - poinformowali organizatorzy.

- Jeszcze raz, gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że świetnie bawiliście się podczas tworzenia tych śnieżnych dzieł! - informują organizatorzy konkursu.

Źródło: Urząd Gminy Miejsce Piastowe


.jpg)






.jpg)