Do pożaru doszło w poniedziałek 3 stycznia br. Pożar remizy przyniósł ogromne straty. Największą z nich jest utrata samochodu ratowniczo-gaśniczego, który jest podstawowym elementem każdej akcji. Dla strażaka ochotnika, który sercem i duchem poświęca się dla innych narażając samego siebie największą stratą jest utrata ukochanego wozu bojowego wraz z całym wyposażeniem tak potrzebnym w akcjach ratowniczych i remizy. Pomóżmy druhom OSP Bądecz zebrać fundusze potrzebne na zakup nowego sprzętu i wyposażenia.

Uszkodzeniu uległa znaczna część budynku, doszczętnie spłonęła remiza, dokumentacja, cały sprzęt i wykorzystywane przez strażaków wyposażenie bojowe. Zniszczona została również kuchnia świetlicy wiejskiej przyległa do remizy.


- Nie bądźmy obojętni wobec ich tragedii, tak jak oni nie są wobec naszych, w których biorą udział. Apelujemy o pilną pomoc, od której zależy także nasze bezpieczeństwo - apelują członkowie stowarzyszenia.

W Bądeczu spłonęła remiza OSP. Naszym strażakom pilnie potrzebna jest pomoc

Zbiórkę można również wspomóc wykonując tradycyjny przelew bankowy
na rachunek OSP Bądecz (BS Wysoka 89894000070000133920000001).


Źródło: szczytny-cel.pl

![Strażacy OSP Bądecz stracili cały swój sprzęt w pożarze remizy [APEL] Strażacy OSP Bądecz stracili cały swój sprzęt w pożarze remizy [APEL]](https://static2.krosno112.pl/data/articles/xl-strazacy-osp-badecz-stracili-caly-swoj-sprzet-w-pozarze-remizy-apel-1690576194.jpg)
.jpg)






.jpg)