Pojazd został pozyskany z OSP KSRG Bratkówka, która dwa tygodnie wcześniej zmieniła ten samochód na nowego MANa. Renault Master zastąpi w podziale bojowym OSP Pietrusza Wola Forda Transita, który służył w jednostce przez kilka lat.


Renault oraz quad z OSP Pietrusza Wola zostały już usprzętowione, oraz oklejone i są gotowe do akcji.


Źródło: OSP Pietrusza Wola


.jpg)






.jpg)