Piknik Rodzinny w Wojaszówce „Powitanie Wakacji”

Rodzinne powitanie wakacji w Wojaszówce
Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Wojaszówce „Powitanie Wakacji”, który odbędzie się na stadionie w Wojaszówce. To popołudnie pełne wspólnej zabawy, atrakcji dla dzieci i dorosłych oraz lokalnych smaków przygotowanych przez KGW Wojaszówka.
Atrakcje
W programie przewidziano m.in. rozgrywki sportowe w piłkę nożną, występ Wesołych Smyków z Przedszkola w Wojaszówce, pokazy strażackie, wędrowne mini zoo, stoisko i pokaz FC Offroad Wojaszówka, malowanie twarzy, watę cukrową, animacje dla dzieci oraz darmowe dmuchańce.
Strefa gastronomiczna
Na uczestników czekają pierogi, zapiekanki, domowe ciasta, proziaki ze smalcem, zimne i ciepłe napoje oraz kiełbasa z grilla.
Wydarzenie organizują WKS Rędzinianka Wojaszówka, KGW Wojaszówka, OSP Wojaszówka, Sołtys z Radą Sołecką oraz Radny Gminy Wojaszówka, przy współpracy z GOKiR w Wojaszówce.
