Do kradzieży doszło w ubiegłym tygodniu na jednej z prywatnych posesji w Krośnie. Po kilkunastu godzinach dwóch złodziei było już rękach policji. 48 i 41-latkowie okradli zaparkowany na terenie prywatnej posesji samochód. Łupem przestępców padły akcesoria elektroniczne, pieniądze, a także znajdujący się we wnętrzu garażu sprzęt ogrodniczy.
Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie 30-latek i 36-latek. Są oni podejrzani o kradzież z włamaniem do plebanii w miejscowości Wisłok Wielki na terenie powiatu sanockiego. Mężczyźni zostali zatrzymani w niedzielę 17 grudnia w Łysej Górze (gm. Nowy Żmigród).
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)