Wchodzą w życie konkretne decyzje dotyczące zakazu fotografowania obiektów strategicznych. Do tej pory było wiadomo, że nie wolno tego robić, ale... Nie było wiadomo, czego zakaz dokładnie dotyczy.
Nowy rząd wraca do starego pomysłu, który ożywił PiS. Chce wprowadzić zakaz robienia zdjęć tzw. obiektom strategicznym. Zupełnie jak w PRL-u.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)