Beniaminek U12 nie schodzi ze zwycięskiej ścieżki. W ubiegły weekend (15-17.03) drużyna Beniaminka z rocznika 2012 wygrała turniej TOP 10 Elite rozgrywany w Nowinach k. Kielc. W stawce 14 najlepszych zespołów z całej Polski takich m.in. jak Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, czy Wisła Kraków.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)