W niedzielę 13 lipca w rzece Tabor odnotowano przypadki śnięcia ryb. Zdarzenie wywołało poruszenie wśród mieszkańców, a w mediach społecznościowych pojawiły się sugestie, że przyczyną mogła być działalność miejscowej Oczyszczalni Ścieków w Rymanowie, funkcjonującej w ramach Zakładu Gospodarki Komunalnej.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)