Śledztwo prowadzone przez policjantów z Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krośnie, doprowadziło do zakończenia sprawy dotyczącej przestępstw o charakterze korupcyjnym na jednej ze stacji diagnostycznych w Krośnie. Do sądu trafił już akt oskarżenia przeciwko dwóm diagnostom oraz pięciu mężczyznom, którzy mieli związek z procederem. Łącznie w sprawie przedstawiono 105 zarzutów.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)