Znakomita forma, ofensywny styl gry i dominacja od pierwszego gwizdka – młodzi piłkarze Resovii Rzeszów nie dali rywalom najmniejszych szans podczas VIII Turnieju o Puchar Sławomira Peszki, który odbył się w Jedliczu. W wielkim finale Resovia rozbiła faworyzowaną Sandecję Nowy Sącz aż 5:1, udowadniając, że są absolutnie najlepsi.
W słoneczne niedzielne popołudnie 18 sierpnia na stadionie sportowym ZKS Nafta - Splast w Jedliczu, odbył się VII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Sławomira Peszko.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)