Do zdarzenia doszło w niedzielę 24 marca. Pseudokibicie z powiatu rzeszowskiego pozbawili wolności 15-latka. Mężczyźni wywieźli chłopca w bagażniku bmw do lasu i chcieli nakłonić go do wyrzeczenia się sympatii do jednego z rzeszowskich klubów piłkarskich, którego był fanem. Policjanci przedstawili im zarzut dotyczący pozbawienia wolności małoletniego i zmuszenia do określonego zachowania. Teraz grozi im nawet do 5 lat więzienia.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)