We wtorek 23 kwietnia około godziny 19:40 Stanowisko Kierowania KM PSP w Krośnie otrzymało zgłoszenie o wykryciu materiału radioaktywnego w naczepie samochodu, który przekroczył bramki wjazdowe na teren jednego z zakładów przemysłowych przy ul. Trzecieskiego w Jedliczu.
W czwartkowy poranek (21 marca) około godziny 8:30 straż pożarna została powiadomiona, że na bramkach wjazdowych na teren obiektu przemysłowego w Jedliczu stwierdzono zagrożenie radiacyjne w jednym z pojazdów, który przywiózł materiały przemysłowe. Pojazd oczekiwał na wjazd na teren jednego z przedsiębiorstw - spalarni.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)